KONST / Litografier / Färglitografi 12667519
nr 1266 7519
Hans Hamngren
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Pegasus. Signerad, numrerad 52/95. Motivet: 36x48 cm
Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.
Utrop:
400 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:58:31
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Hans Hamngren
Läs mer om Hans Hamngren